Autorzy

Agnieszka Pieniążek
Żona i mama trójki dzieci, ekspertka ds. relacji, wspiera kobiety w rozwoju osobistym, przekazuje wiedzę i pomaga zdobywać umiejętności konieczne do tworzenia szczęśliwych relacji – małżeńskich oraz rodzicielskich. Prowadzi bloga Domowe Zawirowania. Pasjonatką życia w pełni.
  Agnieszka Zarzecka
  Żona (od 19 lat) i mama 4 dzieci w wieku 18,17,15 lat i 9 miesięcy. Zawodowo pedagog specjalny i terapeuta, doradca życia rodzinnego i formator – prowadzi poradnię przy kościele gdzie pracuje z narzeczonymi i małżeństwami. Związana z Duszpasterstwem Rodzin diecezji warszawsko-praskiej. Członek Domowego Kościoła.
   Aleksandra Terlikowska
   "Nierozerwalna" mama na co dzień. Pedagog, nauczycielka języka angielskiego metodą Helen Doron. Miłośniczka edukacji alternatywnej. Mama wspaniałego Maksymiliana
    Anna Jarmuszkiewicz
    Zastępczyni redaktor naczelnej miesięcznika „Remedium”, dr nauk humanistycznych. Autorka licznych publikacji naukowych i popularnonaukowych z zakresu profilaktyki problemowej oraz literaturoznawstwa.
     Dorota Macander
     Psycholog. Trener warsztatu psychologicznego. Zajmuje się problematyką wychowania i profilaktyki zachowań ryzykownych dzieci i młodzieży. Prowadzi szkolenia (wykłady i zajęcia warsztatowe) dotyczące doskonalenia umiejętności interpersonalnych, interwencji wobec dzieci z grup ryzyka, a także konsultacje dla pracowników oświaty. Autorka i współautorka publikacji i materiałów edukacyjnych, dotyczących powyższej tematyki. Ma wieloletnie doświadczenie w diagnozie psychologicznej i terapii, psychoprofilaktyce oraz edukacji dorosłych.
      dr Ewa Kozdrowicz
      Współpracownik w jednostce Wydziału Pedagogicznego Uniwersytetu Warszawskiego. Specjalistka z zakresu wychowywania dzieci w rodzinie i w społeczeństwie oraz projektowanych i realizowanych działań profilaktycznych i kompensacyjnych w tym zakresie.
       Jan Sędek
       Absolwent wydziału dziennikarstwa na UKSW w Warszawie, bloger, dziennikarz, prezenter oraz specjalista ds. promocji w Radio Warszawa
        Julia Jastrzębska
        Certyfikowana psychoterapeutka psychoanalityczna, pracuje z osobami dorosłymi, parami i rodzinami. Współorganizatorka cyklu “Ukryte – psychoanalityczne spotkania filmowe”, wieloletnia redaktorka Biuletynu Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej. Oprócz pracy psychoterapeutycznej, tłumaczy z języka angielskiego i uczy pisania. Mieszka i pracuje w Warszawie.
         Justyna Konopka
         Żona kochanego męża i mama dwójki niesfornych pociech (5 i 3 lata), psycholog w szkole podstawowej oraz w świetlicy opiekuńczo-wychowawczej. Jako psycholog pracujący z dziećmi stara się wspierać także rodziców w ich rodzinnych wyzwaniach, wierząc w to, że rodzina jest najlepszym miejscem do życia, w które warto inwestować Miłość i czas. Związana ze wspólnotą Bogu Bliscy działającą w malowniczym Kórniku.
          Kamila Szczawińska
          Od 15 lat jest modelką. Występowała na największych wybiegach świata i pracowała z większością najważniejszych na rynku domów mody. Ma męża oraz dwójkę wspaniałych dzieci. Jest także psychologiem i prowadzi swojego bloga.
           Karolina Van Laere
           Psycholog, psychoterapeuta, nauczyciel języka polskiego. Autorka licznych publikacji psychoedukacyjnych i profilaktycznych dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Współzałożycielka Fundacji Poza Schematami.
            Katarzyna Nowak
            Absolwentka kulturoznawstwa Wydziału Nauk Społecznych UAM w Poznaniu. Została mamą we Francji, gdzie mieszka i pracuje jako tłumaczka języka francuskiego.
             Katarzyna Skassa
             Pedagog specjalny, terapeuta Integracji Sensorycznej. Prywatnie żona i mama pięciu synów.
              Kinga Sochocka
              Certyfikowana psychoterapeutka, pedagog. Współzałożycielka Fundacji Poza Schematami. Prowadzi psychoterapię dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych w ramach własnej praktyki terapeutycznej w Warszawie. Współautorka programów profilaktycznych o potwierdzonej skuteczności: „Wspólne kroki w Cyberświecie” (dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym) oraz „Moje życie, mój wybór” (dla młodzieży niepełnosprawnej intelektualnie w stopniu lekkim). Autorka i współautorka licznych publikacji i artykułów z zakresu profilaktyki zachowań ryzykownych skierowanych do dzieci, młodzieży, rodziców i specjalistów. Od kilku lat prowadzi szkolenia z zakresu umiejętności psychologicznych dla specjalistów pracujących z dziećmi i młodzieżą.
               Kinga Terlikowska
               Pomysłodawca i twórca "Nierozerwalnych". Ukończyła Andragogikę (edukację ludzi dorosłych) na wydziale Pedagogiki UW. Współtworzyła również kilka kampanii społecznych w tym kampanię “Ciąża bez alkoholu”. Influencerka. Prywatnie żona kochającego męża oraz mama cudownej córeczki Kornelii.
                Łukasz Terlikowski
                Pomysłodawca i twórca "Nierozerwalnych". Z wykształcenia MBA i project manager. Szczęśliwy mąż i tata.
                 Matylda Foltyn
                 Fundacja dla bezdomnych zwierząt Felineus: www.felineus.org
                  Anna Sieradzan Filipczak
                   Monika Myszka-Wieczerzak
                   Twórczyni marki Dom Dobre Miejsce, autorka Rocznego Programu Rozwojowego dla Mam wg pomysłu Domowych Pomieszczeń, w którym pomaga poukładać swoją relację z Bogiem, z sobą i z bliskimi. Prywatnie spełniająca się żona i mama trójki dzieci.
                    Piotr Piegat
                    Animator społeczny i środowiskowy, mąż i ojciec dwójki dorosłych już dzieci. Geograf z wykształcenia, miłośnik i propagator muzyki tradycyjnej i folkowej, górskich ognisk z gitarą, dalekich i bliskich podróży. 30 lat temu wraz z grupą przyjaciół założył i do dzisiaj prowadzi Klub Podróży Jarema. Organizuje prezentacje i pokazy slajdów podróżniczych z najdalszych zakątków świata. Jest współorganizatorem internetowego plebiscytu na polską, folkową płytę roku, autorem audycji radiowych, relacji i artykułów o muzyce folkowej. Prowadzi bloga „Muzyczne podróże” (http://pepe.blox.pl) poświęconego muzyce świata, hołdując konfucjańskiej maksymie: „by zrozumieć miejsce, trzeba zrozumieć jego muzykę”.
                     Maria Ryś
                     dr hab. Maria Ryś, prof. UKSW – aktualnie pełni następujące funkcje na UKSW w Warszawie:Kierownik w Katedrze Psychologii Małżeństwa i Rodziny; Kierownik Studiów Podyplomowych Relacji Interpersonalnych i Profilaktyki Uzależnień. W roku 1999 zdobyła medal Komisji Edukacji Narodowej za szczegóne zasługi dla oświaty i wychowania, a w 2006 roku srebrny krzyż zasługi od Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej.
                      Sławomir Wiechowski
                      Sławomir Wiechowski – Nauczyciel odznaczony tytułem “Wychowawca roku”, założyciel klubu Pionkolandia a także autor gier planszowych. Autor bloga http://wiechowski.znadplanszy.pl/
                       Zuzanna Antecka
                       Dietetyk, psycholog i zafascynowana żywieniem dzieci Mama. Chce pokazać, że również Twoje dziecko może zostać prawdziwym Małym Smakoszem.
                        Zuzanna Kawczyńska
                        Z wykształcenia psycholog, prywatnie mama dwójki dzieci. Na codzień prowadzi interwencje kryzysową oraz spotkania psychoedukacyjne dla osób przewlekłe chorych. Wiceprezes Fundacji STOMAlife zajmującej się pomocą osobom ze stomią, z nowotworami oraz chorobami jelit.