Nierozerwalni > Rodzinny czas > Seria „Przepis na rodzinę” – #Nierozerwalni na Youtube

Seria „Przepis na rodzinę” – #Nierozerwalni na Youtube

single image

YouTube! W dzisiejszym świecie obecność na YouTube jest konieczna, żeby docierać do odbiorców. Obecnie można tu znaleźć właściwie wszystko, ale ciągle bardzo mało jest wartościowych materiałów, zwłaszcza podejmujących temat rodziny. Zrodził się w nas pomysł, że chcielibyśmy pokazać rodzinę w pozytywny i kreatywny sposób. Tak powstała seria Przepis na Rodzinę. W ramach niej spotykamy się z rodzinami z całej Polski, aby rozmawiać z nimi o świadomym budowaniu rodziny. W pierwszym roku serii odwiedziliśmy 10 wspaniałych rodzin (i nie tylko!) i każda z nich podzieliła się z nami swoim przepisem na rodzinę. Każda rozmowa, spotkanie były dla nas organizatorów wspaniałym doświadczeniem. Mamy nadzieję (a po waszych komentarzach wiemy, że tak jest), że również i wy wynosicie z każdego odcinka coś dla siebie.

Wszystkim rodzinom, które nas przyjęły, bardzo dziękujemy za ciepłe przyjęcie oraz wspaniałe ugoszczenie nas w swoich domach! A was zapraszamy, do obejrzenia wszystkich odcinków, które wraz z krótkim opisem znajdują się poniżej.

Przepis na rodzinę #1: Monika i Marcin Gomułkowie

W pierwszym odcinku serii przyjechaliśmy do naszych Ambasadorów Monika i Marcina Gomułków, którzy w kolejnych odcinkach byli niejako gospodarzami programu i osobami prowadzącymi rozmowy. Mogliśmy zobaczyć, jak wygląda dom i codzienność “Gomułeczków”, którzy zainspirowali tysiące młodych ludzi na swoim kanale “Początek Wieczności”.

Przepis na rodzinę #2: Agnieszka Kaczorowska – Pela i Maciej Pela

Drugi odcinek to spotkanie z Agnieszką Kaczorowską – Pelą i Maciejem Pelą. Jest to wspaniałe małżeństwo, które na pewno jest inspiracją dla wielu ludzi w całej Polsce. Połączyła ich wspólna pasja – taniec. I właśnie o pasjach w budowaniu rodziny oraz o świadomym podejściu do wychowania dzieci i relacjach w rodzinie porozmawialiśmy z nimi w trakcie tego spotkania.  

Przepis na rodzinę #3: SoweLove, czyli rodzina Komorowskich

Rodzina Sowe Love: Marta, Maciej, Karol, Maja i… Werka Komorowscy to wyjatkowa rodzina z Aleksandrowa Kujawskiego. Pokazali nam oni jak można pięknie i szczęśliwie żyć z dzieckiem niepełnosprawym. Jak sami piszą na swoim blogu: “Weronisia jest dla nas ogromnym Darem i najpiękniejszą dziewczynką z zespołem Downa.”

Przepis na rodzinę #4: Tomasz Zubilewicz z rodziną – Martą, Antkiem i ich czwórką wspaniałych dzieci

W tym odcinku naszymi gośćmi jest małżeństwo Marty i Antka, ich wspaniała czwórka dzieci oraz dziadek nie od parady – Tomasz Zubilewicz! Porozmawialiśmy z nimi o tym jak wychowywanie dzieci stało się sposobem na ich życie oraz jaką rolę pełnią w tym dziadkowie.

Przepis na rodzinę #5: Cudowni dziadkowie z 60-letnim stażem małżeńskim

Wyjątkowy odcinek, w którym naszymi gośćmi są Państwo Elżbieta i Andrzej, którzy wspólnie idą przez życie już ponad 60 lat. Mieliśmy przyjemność poznać historię ich miłości i wspólnego życia pełnego niezwykłych przygód. Są najlepszym przykładem na to, że całe życie można żyć NIEROZERWALNIE!

Przepis na rodzinę #6: Staszek Karpiel – Bułecka

Odcinek 6 to spotkanie pod Tatrami! Naszym gościem jest góral z krwi i kości Staszek Karpiel Bułecka. Porozmawialiśmy z nim o jego korzeniach rodzinnych, o tradycjach góralskich i wspomnieniach z jego dzieciństwa. Opowiedział nam również o tym co dla niego znaczy bycie ojcem.

Przepis na rodzinę #7: Koordynatorzy Kampanii Nierozerwalni

W tym odcinku przedstawiamy wam osoby, które są pomysłodawcami i koordynatorami kampanii Nierozerwalni. Dla was przeszliśmy na drugą stronę kamery i porozmawialiśmy o celach i założeniach kampanii oraz o tym jak swoje Przepisy na Rodzinę tworzymy my – koordynatorzy kampanii #Nierozerwalni.

Przepis na rodzinę #8: Agnieszka i Wojciech Kudela

W 8 odcinku pojechaliśmy tym razem nad morze. Naszym gościem jest rodzina Agnieszka i Wojciecha Kudeli. Porozmawialiśmy z nimi o ich przepisie na rodzinę oraz o tym dlaczego czują się Nierozerwalni. Ważnym tematem było też tworzenie świadomych relacji z dziećmi, nawet w trudnych i smutnych sprawach. 

Przepis na rodzinę #9: Marta i Mariusz Stańco, czyli rodzina z MISJĄ

W tym odcinku naszym gościem jest rodzina Marty i Mariusza Stańco. Porozmawialiśmy z nimi o ich misji do pomagania biednym i ubogim na całym świecie. Mieliśmy przyjemność poznać ich przepis na rodzinę, a także dowiedzieć się, jak to się stało, że całą rodziną pojechali na misję do Kenii.

Przepis na rodzinę #10: Agnieszka i Przemek Włodarscy – rodzina ze społeczności #Nierozerwalnych

W ostatnim odcinku w 2019 roku, naszym gościem jest rodzina Agnieszki i Przemka Włodarskich. Poznaliśmy ich dzięki ich aktywnemu zaangażowaniu w kampanię i współtworzeniu społeczności #Nierozerwalnych. Porozmawialiśmy z nimi o tym jak wychowuje się 5 wspaniałych i energicznych dzieci oraz o ich sposobie na wychowanie w trzeźwości. Mieliśmy przyjemność poznać ich przepis na rodzinę, z którego na pewno niejedna rodzina może czerpać.Artykuł opracowano w ramach Narodowego Programu Zdrowia 2016-2020 na zlecenie PARPA

Podobne posty