Nierozerwalni > Rodzinny czas > Prezentownik dla dorosłych

Prezentownik dla dorosłych

single image

Prezent „ostatniej szansy” dla bliskich

W ferworze przygotowań do świąt zapomnieliście o prezentach dla bliskich osób z grona rodziny i znajomych: babci, dziadka, cioci, wujka, kolegi, koleżanki…? Spokojnie, zdarza się nawet najlepszym. Nierozerwalni spieszą z pomocą! Poniżej łatwe do zdobycia prezenty i inspiracje ostatniej szansy dla Waszych bliskich.

Prezenty dla niej:

1. Świeca 💰 30-80zł

Każda pani lubi piękny zapach i żywy, ekscytujący płomień. Z całej palety świec wybierz ten zapach i kolor, który będzie dopasowany do danej osoby. Może sięgnij po produkt naturalny? Sprawdź TUTAJ.

2. Herbaty na wagę z filiżanką 💰 80-100zł

Któż w naszych domach nie lubi spędzać miłych chwil z ulubionym napojem? Z okazji świąt podaruj bliskiej dla Ciebie kobiecie wyjątkową herbatę. Inspirację znajdziesz TUTAJ oraz TUTAJ.

3. Zestaw kosmetyków 💰 50-70zł

Mydełka, kremy, szampony, żele pod prysznic… Naturalny zestaw kosmetyków jest uniwersalnym prezentem i sprawdzi się przy każdej okazji. Sprawdź TUTAJ lub TUTAJ.

4. Kubek 💰 40zł

Co jakiś czas warto odświeżać kolekcję naczyń i kubków. Akurat kubek to strzał w dziesiątkę, bo to prezent praktyczny. Ładna szata graficzna, może jakieś dobre motto, pastelowe kolory, sprawią, że każdy łyk będzie wyjątkowy. TUTAJ

Prezenty dla niego:

1. Książka zgodna z zainteresowaniami osoby obdarowywanej 💰 40zł

Mężczyźni lubią imponować innym swoją wiedzą. Daj mu okazję do jej wzbogacenia! Dobrą inspirację książkową znajdziesz TUTAJ.

2. Skarpetki we wzory 💰 30zł

Czas na modny i praktyczny prezent. Wybierz dla niego ten właściwy, dopasowany wzór spośród całej palety możliwości… Sprawdź TUTAJ.

3. Film (jeśli znamy upodobania filmowe obdarowywanej osoby) 💰 80-150zł

Wielu z nas nie ma możliwości chodzić regularnie na nowe seanse kinowe… Z pomocą przychodzą świąteczne okazje. Daj obdarowanemu panu szansę na chwilę wytchnienia i wybierz wartościowy film. Sprawdź TUTAJ.

4. Kubek termiczny 💰 100-150zł

Mężczyźni lubią praktyczne prezenty. Kubek termiczny jest niewątpliwie jednym z nich. Idealnie sprawdzi się podczas porannej, zimowej podróży do pracy, po długim szorowaniu zamarzniętych szyb… Sprawdź TUTAJ.

Dużym wyzwaniem jest kupienie prezentu dla osób starszych. Kto z nas nie powiedział: „Ojej, co znowu podarować dziadkowi, babci… Nie mam pomysłów”. Spokojnie, już podajemy garść kilku pomysłów. Korzystajcie!

Prezenty dla osoby starszej:

1. Las w słoiku 💰 100-250zł

Efektowny sposób na prezent dla osób lubiących przyrodę… Niejedna babcia może się zauroczyć lasem w słoiku. Nie wierzycie? Sprawdźcie sami! TUTAJ albo TUTAJ.

2. Biżuteria dla „babci” 💰 50-100zł

Któraż dama nie lubi otaczać się pięknymi, wartościowymi kamieniami, łańcuszkami, kolczykami… Z okazji święta podaruj babci/cioci/mamie trochę luksusu. Sprawdź TUTAJ.

3. Witaminy dla osób starszych 💰 30-60zł

Chcemy, aby nasz ukochany dziadek żył długo i zdrowo. Podaruj mu więc trochę słońca obfitującego w witaminy… TUTAJ znajdziesz inspirację.

4. Krawat dla dziadka 💰 50-100zł

Mężczyźni starej daty mają swój niepowtarzalny, elegancki styl i takt. W tym kluczu stylowy krawat podkreśli tę wyjątkową w dzisiejszych czasach cechę i należycie uhonoruje seniora rodu. Sprawdź TUTAJ.

Życzymy udanych łowów!

 

Podobne posty