Nierozerwalni > Rodzinny czas > Jaki prezent dla przyszłych rodziców

Jaki prezent dla przyszłych rodziców

single image

Przyjście na świat nowego człowieka niesie szereg wyzwań nie tylko dla rodziców, ale również dla ich znajomych… Wielu z nas zastanawia się, co kupić mamie i tacie oczekującym dziecka. Wiemy, że nie jest to łatwe zadanie, więc publikujemy krótkie podpowiedzi prezentowe.

Prezent dla przyszłej mamy

1. Chusta kółkowa np. Baba Wrap 💰 320 zł

Prezent dla odważnych. Chcesz sprawić, aby Twój podarunek nie poszedł w odstawkę po jednym dniu, ale żeby był praktyczny zarówno dla mamy, jak i noworodka? Polecamy chustę kółkową, która zapewni bliski kontakt dziecka z mamą oraz istotnie odciąży jej plecy. Sprawdź TUTAJ.

2. Zestaw książek wydawnictwa Natuli „Poród naturalny. Karmienie piersią. Noszenie dzieci”💰106 zł

Zostanie matką niesie dla kobiety wiele pytań i niewiadomych… Pomóż znaleźć kobiecie odpowiedzi, dzięki wartościowym lekturom-poradnikom. Po ich przeczytaniu kobieta zdecydowanie bardziej pozytywnie będzie patrzeć na sądny dzień narodzin i czas następujący po nim.Sprawdź TUTAJ.

3. Kubek dla przyszłej mamy (początek wieczności) 💰 42 zł

Kobieta, szczególnie ta oczekująca narodzin swojego maleństwa, powinna znaleźć czas na chwilę relaksu i ukojenia… Z pewnością pomoże w tym jej ulubiony napój wypełniony po brzegi w podarowanym przez Ciebie sympatycznym kubeczku. Sprawdź TUTAJ.

4. Poduszka do karmienia np. Ceba 💰 ok. 69 zł

Megapotrzebna rzecz dla każdej przyszłej mamy. Gwarantujemy, że kilka tygodni po porodzie do staniesz wiadomość sms od niej: Dziękuję za poduchę. Bardzo mi się przydaje. Nie wyobrażam sobie karmienia bez niej…!” Sprawdź TUTAJ.

Prezent dla przyszłego taty

1. Książka „Jestem tatą!” 💰 25 zł

Przyszły tata lubi wcześniej przygotować się do swojej nowej roli. Pomóż mu w tym, wręczając potrzebną książkę-poradnik. Znajdziesz go tutaj Sprawdź TUTAJ.

2. Plecak „Daddy bag” 💰 450 zł

Dla przyszłego ojca przygotowanie do narodzin maluszka jest misją specjalną! Podaruj mu zatem plecak-zasobnik, w którym pomieści wszystkie akcesoria niezbędne do przeprowadzenia akcji! Sprawdź TUTAJ.

3. Koszulka i Body dla taty i syna/córki 💰 80 zł

Mężczyźni potrzebują pewnych atrybutów, aby w pełni wejść w rolę ojca. W tym zadaniu pomocą może być zestaw odzieżowy nie tylko dla dziecka, ale i właśnie dla ojca. Sprawi on, że przyszły tata jeszcze przed narodzinami syna/córki poczuje dreszcz emocji, który pozytywnie nastroi go do nowych wyzwań.

4. Kubek dla taty (początek wieczności) 💰 42 zł

Czy przyszły tata może obyć się bez specjalnie dedykowanemu mu kubka? Pewnie może, ale dlaczego nie sprawić mu takiego praktycznego zbiorniczka na ulubiony napój? Wtedy będzie miał okazję chwilę pomyśle o zaplanowaniu najkorzystniejszej trasy do szpitala dla rodzącej ukochanej. Sprawdź TUTAJ.

 

Podobne posty