Nierozerwalni > Dziecko > Jaki prezent kupić dla dziecka?

Jaki prezent kupić dla dziecka?

single image

Przy okazji różnych uroczystości (urodziny i imieniny dziecka, pod choinkę) wielu usilnie poszukuje wyjątkowej zabawki dla dzieci. Przecież chcecie, aby dziecko lubiło się bawić podarowanym przez Was prezentem. Z drugiej strony pragniecie, aby ta zabawka wspierała rozwój maluchów. Mamy coś dla Was!

Specjalnie z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia przygotowaliśmy dla Was prezentownik, czyli ratunkową pomoc prezentową. Podpowiadamy, jakie są wartościowe zabawki dla dzieci w różnych grupach wiekowych. Zatem do dzieła!

Pomysły na prezent dla niemowlaka 0-6 miesięcy

1. Gryzaki np. Mombella 💰 25 zł

Nieodzowna, bezpieczna i kojąca pomoc dla ząbkujących maluszków. Sprawdź TUTAJ.

2. Miękka książeczka kontrastowa np. Baby Senses lub Mom’s Care 💰 ok. 30 zł

Wiemy, że w tym wieku dziecko nie rozpoznaje kolorów jak dorosły. Dlatego pomocne są książeczki kontrastowe, które intrygują wzrok malucha. Sprawdź TUTAJ.

3. Piłeczki sensoryczne np. Hencz Toys 💰 20 zł

Idealny prezent wspierający rozwój i stymulację zmysłów niemowlaka. Sprawdź TUTAJ.

4. Kontrastowa mata np. Baby Senses 💰 350 zł

Któremu maluszkowi nie spodoba się harcowanie po podłodze na wygodnej macie, stymulującej różne zmysły dziecka? Sprawdź TUTAJ.

Co kupić dla dziecka 6-12 miesięcy?

1. Zestaw do rozszerzania diety np. Beaba lub Ezpez 💰 ok. 125 zł

Prędzej czy później oprócz mleka nasz maluszek będzie sięgał (i testował) kolejne kulinarne specjały… Pomocny w tym będzie zestaw wspierający te odkrycia. Sprawdź TUTAJ.

2. Drewniany sorter np. Little Dutch 💰 55 zł

Ten podarunek sprawi, że niemowlak będzie rozwijał kreatywność, pewność siebie, równowagę i koordynację. Sprawdź TUTAJ.

3. Książeczka sensoryczna np. Dotykam, poznaję 💰 ok. 20 zł

Same obrazki dla dziecka mogą nie być zachęcające, ale połączenie ich z dotykiem sprawi, że każdy maluszek będzie chciał wejść (dosłownie) w krainę danej opowieści… Sprawdź TUTAJ.

4. Drewniana kostka edukacyjna 💰 150-250

Świetne rozwiązanie, jeśli chcesz, by Twój prezent pomógł rozwijać dziecku logiczne myślenie, wyobraźnię i kreatywność. Sprawdź TUTAJ.

Kreatywne i edukacyjne pomysły na prezent dla 3- i 4-latka

1. Shapes puzzle 💰 60-100 zł

Świetna gra edukacyjna Montessori, dzięki której dzieci poznają rożne kształty posługując się drewnianymi puzzlami, odpowiednimi do ich możliwości. Wspiera innowacyjność, kreatywność i umiejętności społeczne dziecka. Sprawdź TUTAJ.

2. Gra pingwiny na górze lodowej 💰 ok. 50zł

Masa zabawy czeka dziecko, jeśli podarujecie mu grę zręcznościową Pingwiny na górze lodowej. Poza niesamowitą przygodą gwarantowane jest nabywanie przez dziecko wielu umiejętności społecznych oraz logicznych. Sprawdź TUTAJ.

3. Książka „Jesteś ważny Pinku” 💰 ok. 30zł

Książka „Jesteś ważny Pinku” to podróż w głąb emocji, samoświadomości i nauki miłości do samego siebie. Każdy rozdział rozpoczyna się opowieścią, która prowadzi do refleksji – zestawu pytań i zadań dla najmłodszych. Jeśli chcesz pomoc dziecku zrozumieć to, że każdy jest wyjątkowy, ważny i unikatowy, podaruj mu Pinka. Sprawdź TUTAJ.

4. Kule do kąpieli 💰 (5-50 zł)

To wystrzałowy pomysł na prezent. Dzięki niemu dziecko będzie mogło przeżyć niezapomnianą, angażującą zmysły kąpiel z musującymi kulami. Kule są produkowane z naturalnych produktów. Sprawdź TUTAJ.

5. Symfonia 💰 ok 210 zł

Interaktywna zabawka dla dzieci, które mają możliwość wcielenia się w rolę dyrygenta wielkiej orkiestry… Idealna pozycja do wprowadzenia dziecka w świat muzyki. Zapozna się ono z wieloma instrumentami m.in. perkusją, fortepianem, gitarą i melodiami. Kto nie zechce zatańczyć do Beethovena czy Mozarta? Sprawdź TUTAJ.

Podobne posty