Nierozerwalni > Dziecko > Nierozerwalni w domu, czyli sposoby na zabawę z małym dzieckiem

Nierozerwalni w domu, czyli sposoby na zabawę z małym dzieckiem

single image

Nierozerwalni w domu – to projekt, który chcemy podejmować z całą społecznością Nierozerwalnych w czasie epidemii koronawirusa.

Na naszym fanpage’u Nierozerwalni na Facebooku pojawiają się posty oznaczone hasztagiem #Nierozerwalniwdomu, a w ich treści proponujemy Wam różnego rodzaju aktywności, które możecie robić w swoich domach.

Materiał na czas koronawirusa

Postanowiliśmy zrobić krok do przodu i przygotowaliśmy specjalnie dla Was do pobrania materiał merytoryczno-praktyczny pt. Nierozerwalni w domu – zabawa z małym dzieckiem”.

W pierwszej części (teoretycznej) przeczytacie o roli zabawy w życiu dziecka w zależności o wieku, a w drugiej części (praktycznej) znajdziecie 15 przykładów na zabawy z dzieckiem. Wszystkie możecie zrealizować bez wychodzenia z domu, co teraz jest tak bardzo ważne.

Poniżej znajduje się link do pobrania materiału! Wystarczy kliknąć!
LINK DO POBRANIA: Nierozerwalni w domu – zabawa z małym dzieckiem

Zabawy uzdrawiające relacje

Jesteśmy przekonani, że dzięki Waszej kreatywności te zabawy nie tylko sprawdzą się w relacji z małymi dziećmi, ale także tymi starszymi. Każdą z zabaw możecie w dowolny sposób modyfikować oraz dostosowywać do swoich potrzeb. Jest to dodatkowa atrakcja i sposób na kreatywną adaptację naszych propozycji.

Radosna zabawa pomimo epidemii

Gdy będziecie wybierać zabawy wraz z dzieckiem, pamiętajcie o jednym – udana zabawa to taka, która także przyniesie radość. Wybierając aktywności, kierujcie się tym, aby wszyscy na nich skorzystali.

Podzielcie się opinią, zdjęciami

Będziemy bardzo szczęśliwi, jeśli zechcecie podzielić się z nami zdjęciami z zabaw, które znajdują się w przygotowanym przez nas dla Was materiale. Piszcie do nas na Facebook bądź Instagramie i zaspokójcie naszą ciekawość, czy podobają się Wam zaproponowane przez nas sposoby na zabawę z dzieckiem. Czekamy na Wasze zdjęcia oraz informacje, które zabawy najbardziej polubiliście.

Mamy nadzieję, że będzie się dobrze bawić!!!

Ściskamy ciepło i życzymy dużo zdrowia,
Zespół Kampanii #Nierozerwalni

Może czas teraz na zabawy artystyczne? Zapraszamy: https://nierozerwalni.pl/wychowanie-przez-sztuke-2/

Artykuł opracowano w ramach Narodowego Programu Zdrowia 2016-2020 na zlecenie PARPA

Podobne posty